JoomlaTemplates.me by Cheap Hosting

"Vezumam" 20

Publicēts Piektdiena, 03 Jūlijs 2020

8. jūnijā kultūras centrā „Kamarde” viesojās Ligita Valijeva. Šī tikšanās notika saistībā ar brīvdabas izrāžu festivāla „Vezums” nozīmīgu notikumu - pirms 20 gadiem 4.-5. jūnijā notika pirmais „Vezums”, ko dibināja Ligita Valijeva. Viņai par godu tika sagādāts pārsteigums - Ligitu sveikt bija ieradušies kādreizējie amatierteātra „Caurvējš” dalībnieki un tie cilvēki, kuri aktīvi atbalstīja Ligitu toreizējā kultūras dzīvē. Ligitas un dalībnieku tikšanās vainagojās ar lielu aizkustinājumu, par ko liecina arī ieraksti KC „Kamarde” viesu grāmatā.

Nodarbības 2019. gada rudens sezonā

Publicēts Svētdiena, 03 Novembris 2019

Ivetas Kūlas personālizstāde

Publicēts Ceturtdiena, 28 Marts 2019

Ivetas Kūlas personālā foto izstāde "Es dzīvoju tepat, starp Jums"!

No 8. marta KC "Kamarde"

Filma Tēvs nakts

Publicēts Trešdiena, 07 Novembris 2018

KC "Kamarde" 23. novembrī plkst., 18.00. Ieeja: 1€
Režisora Dāvja Sīmaņa spēlfilma “Tēvs Nakts”

Patiess stāsts par rīdzinieku Žani Lipki, kurš Otrā pasaules kara laikā slēpa desmitiem cilvēku
Izglābt vienu dzīvību nozīmē izglābt pasauli
 
87 min, pirmizrāde Latvijā: 2018. gada 25. oktobris
Režisors: Dāvis Sīmanis
Scenārija autori: Dāvis Sīmanis, Matīss Gricmanis, pēc Ineses Zanderes romāna
“Puika ar suni. Stāsts par nosargātu noslēpumu” motīviem
Māksliniece: Kristīne Jurjāne
Grima māksliniece: Sarmīte Balode
Operators: Andrejs Rudzāts
Montāžas režisors: Andris Grants, Dāvis Sīmanis
Komponists: Edgars Rubenis
Lomās: Artūrs Skrastiņš, Ilze Blauberga, Matīss Kipļuks, Mihails Karasikovs, Milena
Gulbe, Toms Treinis, Steffen Scheumann, Arnis Ozols
Producenti: Gints Grūbe, Antra Gaile
Asociētā producente: Inese Boka-Grūbe
Studija: Mistrus Media

Izrāde "Sonāte vijoleio un klavierēm"

Publicēts Otrdiena, 06 Novembris 2018

KC "Kamarde" 11. novembrī plkst., 13:00
Codes amatierteātra "Spēlētprieks" izrāde
Vigita Pumpure
"Sonāte vijolei un klavierēm"

Lomās: Antra Ģēvele, Uģis Donerblics, Andris Bergmanis, Vitāls Vītoliņš, Olga Pavlova vai Ilvija Līruma
Režisore: Solvita Rotberga

Lustīgu līgošanu!

Publicēts Otrdiena, 19 Jūnijs 2018

Autobuss uz novada svētkiem

Publicēts Ceturtdiena, 24 Maijs 2018

AUTOBUSS UZ NOVADA SVĒTKIEM JAUNSAULĒ

9.00 Pāce
9.10 Uzvara - Mežāži
9.50 Pionieru ielā pie Rimi

Atpakaļ plkst. 16.00 un ja būs braucēji, tad arī 20.00 (par braukšanu 20.00 paziņot pa tālruni 27004151 līdz 26. maija plkst. 16.00)

Latvijas neatkarības atjaunošanu svinot

Publicēts Trešdiena, 02 Maijs 2018

1990. gada 4. maijā ar Latvijas PSR Augstākās Padomes Deklarāciju Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu tika atjaunota Satversmes sapulces 1922. gada 15. februārī pieņemtā Latvijas Republikas Satversme. Šī deklarācija atjaunoja Latvijas Republikas suverenitāti.

Mums ir viena lielā Brīvība – visai Latvijai, svēta un balta. Par to esam atbildīgi mēs visi, šīs zemes tauta. Un katram no mums pieder daļa no tās – personīga, savējā. Par to atbildīgs katrs pats, lai tā lielā nezustu vējā.

Vai atbildība par Brīvību kāds spaidu darbs? Nē! Tas patīkams pienākums, ko veicot jutīsies ieguvis. Tāpat kā dārzs, kas priecē un pabaro, tāpēc, ka ravēji, laistīji un sargāji no kaitēkļiem. Tā darījām līdz šim, tā turpināsim rīt.

Jo Brīvība sargā mūs – mēs sargājam Brīvību.

Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs aicina rīkot Baltā galdauta svētkus par godu Latvijas valsts neatkarības atjaunošanai – vienai no būtiskākajām pieturzīmēm Latvijas simts gados. Baltā galdauta svētku mērķis ir stiprināt tradīciju 4. maijā cilvēkiem pulcēties pie viena galda ģimenes, draugu, kaimiņu vai kopienas lokā, apzināti svinot savas valsts esību un godinot tos, kuri palīdzējuši to radīt un nosargāt. Baltā galdauta svētkus cilvēki rada sev paši, uz tiem katrs nāk ar savu cienastu, katrs pievieno galdā un kopīgajās sarunās savu devumu, kopīgi radot svētku sajūtu. Baltā galdauta svētki atgādinās to, ka Latvijas Republikas neatkarības atjaunošana bija rezultāts konkrētu cilvēku neatlaidīgai rīcībai, drosmei un uzdrīkstēšanās.

Tādējādi vienotās svinībās aizsāksim mūsu Brīvības mēneša svētkus, kad aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju īpaši apzināties savas un mūsu valsts brīvības vērtību, ienesot svinības ikvienā mājā un pilsētā, kā arī izmantot iespēju apmeklēt kādu no Brīvības mēneša norisēm (vairāk informācijas https://lv100.lv/briviba)

Tāpēc arī kultūras centrs "Kamarde" novēl katram savā ģimenē vai kopā ar kaimiņiem, vai draugiem uzklāt galdu ar baltu galdautu savās mājās vai dārzā zem baltiem ābeļu ziediem un svinēt šos svētkus vienoti kopīgā svētku noskaņā, daloties sarunās par Latviju, lai bērniem stāstītu par iegūtas brīvības nozīmi un par senču kulinārā mantojuma godā celšanu. Lai šie Baltā galdauta svētki aizsāk un turpina jauku tradīciju katru gadu!

Par savu norišu dokumentēšanu, gan pašiem radot foto, audio vai video stāstus iespējams dalīties sociālajos tīklos vai iesūtot e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. lai pievienotu savu norisi mūsu pagasta mājas lapā.

Apakškategorijas