Kultūras centrs "Kamarde"

Publicēts Trešdiena, 26 Aprīlis 2017

 

Kultūras centra "Kamarde" darbība sākās ar 2010. gadā īstenoto projektu "Kultūras centra "Kamarde" Gailīšu pagastā rekonstrukcija". Pēc vairāku gadu Gailīšu pagasta kultūras dzīves klusuma, projekta mērķis bija panākt Gailīšu pagasta kultūrvides atveseļošanu, nodrošinot pilnvērtīgus apstākļus pagasta un novada iedzīvotājiem, viņu interešu un atpūtas kopuma attīstībai. Šī mērķa sasniegšanai minētā projekta ietvaros tika paredzēts veikt bijušā tirdzniecības centra "Kamarde" telpu rekonstrukciju, kas veiksmīgi tika paveikts un šobrīd kultūras centrā "Kamarde"notiek regulāra kultūras dzīve un attīstība.

Kultūras centrs "Kamarde" nodrošina kultūras attīstību un pieejamību pagasta iedzīvotājiem, organizē tradīciju pārņemšanu, turpināšanu un audzināšanu jaunākajām paaudzēm, kā arī ienācējiem pagastā. Aktīvi tiek iesaistīti pagasta iedzīvotāji dažādos radošos pašdarbnieku kolektīvos un interešu grupās, kā arī tiek rīkoti dažādi kultūras pasākumi.

2016. gadā aizvadīti tādi nozīmīgi pasākumi kā Eksotiskā deju kolektīva 10 gadu jubilejas pasākums, Bauskas novada Amatierteātru svētki, Vislatvijas „Ēdampagastu” saieta svētki. Šogad Gailīšu pagastā viesojusies grupa „Bet Bet” ar savas jubilejas turnejas koncertu Atpūtas kompleksā „Miķelis”.

Kā jau ierasts, mūsu pašdarbnieki aktīvi piedalījušies Kultūras centra „Kamarde” rīkotajos pašmāju pasākumos ar izrādēm, koncertiem un kopuzvedumiem, kā arī piedalījušies, Novada svētkos Dāviņos, kuri šogad notiks Mūsas pārupē Ceraukstē, kā arī mūsu koris „Kamarde” ar skanīgām dziesmām piedalījās Kurzemes Dziesmu svētkos. Vēl mūsu kolektīvi viesojušies Īslīces amatierteātra „Dadži” 10 gadu un Codes amatierteātra „Spēlētprieks” 50 gadu jubilejas pasākumos, Lielā Bazāra 10 gadu jubilejas pasākumā Bērstelē un Valda Lūriņa teātru salidojumā. Bērnu teātris priecējis skatītājus Dāviņos, Pāces bibliotēkā un mūsmājās.

Visi KC „Kamarde” kolektīvi: Uzvaras amatierteātris, Bērnu teātris, Jauktais koris „Kamarde”, Bērnu vokālais ansamblis „Varavīksne”, Līnijdejotāji „DreamDance”, Eksotisko deju kolektīvs „Nazira” un Foto pulciņš „Perspektīva” laipni gaida pie sevis jaunus dalībniekus, jo katrs atradīs interesantu veidu sava brīvā vai atpūtas brīža pavadīšanai. Gailīšu pagastā notiek arī jogas nodarbības gan bērniem, gan pieaugušajiem. Par visu nodarbību laikiem un aktuālā kultūras norišu informācija atrodama gailisi.lv mājas lapā, kā arī citos sociālajos tīklos. Mēs cītīgi strādājam un esam atvērti Jūsu ieteikumiem, jo mums ir svarīgs katrs Jūsu apmeklējums.

KC "Kamarde" darba laiks

P:   15:00 - 21:00
O:   Brīvs    
T:   16:00 - 21:00
C:   16:00 - 21:00
P:   15:00 - 19:00
S:   Brīvs    
Sv:   Brīvs    

KC "Kamarde" vadītāja Iluta Puķīte
Tālrunis: +371 27004151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Adrese: Uzvaras iela 4, Uzvara, Gailīšu pag., Bauskas nov., LV-3931

Skatīts: 2568