Kultūras centrs "Kamarde"

Publicēts Trešdiena, 26 Aprīlis 2017

Kultūras centra "Kamarde" amatierkolektīvu 2019/2020 sezona visiem tika aizvadīta jauna satraukuma un apjukuma zīmē. Pasākumi un kolektīvu darbība tika pēkšņi apturēta un bija jāiemācās iedzīvoties jaunos apstākļos. Nenotika tādi pasākumi, kā ierastie Bērnu un jauniešu teātra svētki, bērnu vokālā ansambļa koncerts, amatierteātra pirmizrāde un citi pagasta kultūras ierastie svētki un pasākumi. Lai arī kultūras centrs turpina darbību, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus un sekojot līdzi notiekošajam, jaunā sezona ir atsākusies un aicina katru jaunu dalībnieku savā pulkā.

Uz jaunās skatuves Uzvaras amatierteātris veiksmīgi aizvadījis jaunās lugas "Likteņi" pirmizrādi kopā ar grāmatas "Durvis nav aizslēgtas" autori Annu Skaidrīti Gailīti. Luga aizvesta arī uz Teātru festivāliem Vītiņos, Ludzā un Brīvdabas muzejā. Uzvaras amatierteātra kolektīvā pievienojušies gados jauni aktieri un lieliski sadarbojas pie jaunajām iecerēm un projektiem. Tas tikai parāda, ka katrs var nākt pamēģināt savu māku teātra žanrā un priecāties līdzi lustīgā kolektīva veikumiem.

Arī jauktais koris "Kamarde" ļoti gaida jaunus dalībniekus. Kori vada gados jauna, talantīga diriģente un šosezon darbu sāk jauna kormeistare. Tā ka koris darbu atsāk ar radošām darba metodēm, kas noteikti patiktu arī jauniem dalībniekiem, jo kā ne kā jāturpina darbs ceļā uz nākošajiem dziesmu svētkiem. Koris jau septembra sākumā kopā ar dāmu deju grupu "Nazira" viesojās vienā no Rundāles novada svētku cikla koncertiem.

Deju grupa "Nazira" gaida dāmas savā pulkā, kuras vēlas pavadīt laiku dažādu ritmu kustībās, jo kustība veselībai iedod jaunu jaudu. Uz dejām var nākt pat tad, ja negribi uzstāties, bet tikai priekš sevis. Pozitīvas emocijas un enerģija ir garantēta.

Bērnu teātra dalībnieki ļoti priecājas par atkalredzēšanos un darbošanos pie savas vadītājas pagasta bibliotēkas telpās un plāno kā atzīmēt savu nenosvinēto desmit gadu jubileju. Bērni ir aktīvi, tāpēc tiek plānots nedēļas kalendārs tā, lai var pagūt arī uz tik foršajām bērnu vokālā ansambļa "Varavīksne" nodarbībām.

"Varavīksnē" vispirms nodarbības notiek skolas vecuma bērniem un tad pirmsskolas bērniem, jo bērnu dārza bērniem ļoti patīk dziedāt pie foršās vadītājas. Vecāki, vediet droši bērniņus uz ansambli!

Arī foto studija "Perspektīva" aicina pievienoties jaunus dalībniekus. Viņi rīko tik brīnišķīgas izstādes gan šeit mājās, gan visur citur. Piedalās plenēros un citos pasākumos. Šeit var darboties brīvi, sazinoties ar studiju vadītāju, un izpausties, kad ir iedvesma un brīvais laiks.

Kultūras centrā "Kamarde" jau notikuši dažādi pasākumi: izrādes, viesojies arī Brantu amatierteātris un gaidām ciemos vēl citus teātrus; koncerti; regulāri kino vakari; semināri un sapulces. Cerot uz veiksmīgu sezonu, 2021.gada vasarā gatavosimies uzņemt kolektīvus no visām Latvijas maliņām uz atjaunoto piekto brīvdabas izrāžu amatierteātru festivālu "Vezums".

Kolektīvi labprāt piedalās pašmāju rīkotos un izbraukuma pasākumos. Esam atvērti jaunām idejām un sadarbības projektiem.

Seko informācijai, piesakies un nāc pulkā!

KC "Kamarde" vadītāja Iluta Puķīte
Tālrunis: +371 27004151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
facebook.com/kckamarde

Adrese: Uzvaras iela 4, Uzvara, Gailīšu pag., Bauskas nov., LV-3931

Skatīts: 5062