Kultūras centrs "Kamarde"

Publicēts Trešdiena, 26 Aprīlis 2017

 

Pēc skaistās vasaras pasākumu aulēkšiem atsteidzies rudens ar savām pārvērtībām katrā ainavā. Rudens raisa pārdomas. Par vasarā piedzīvoto un par jaunām vēsmām, par paveikto un par to, ko vēl noteikti vajadzētu izdarīt. Kultūras centram "Kamarde" aizvadītā sezona pagāja- kā jau dzīvē. Kādā kolektīvā dalās par kādu kopīgu prieku, kādā – par kādu pēkšņu, negaidītu mirkli. Viss kā tajā stāstā par dzīvi ar turpinājumu.

Jauktais koris „Kamarde” pēc Latviešu XXVI Dziesmu un XVI Deju svētkiem ieskandināja Latvijas simtgades svinības, kur kopīgi ar pārējiem kolektīviem un skatītājiem tika aizvadīts brīnišķīgs koncerts un nobaudīta torte ar attiecīgi rotātu skaistu garnējumu.

Koris dalījās kopīgā priekā par savas iepriekšējās diriģentes atvasītes nākšanu pasaulē un pēc ilgiem un veiksmīgiem jauna diriģenta meklējumiem, aizvadījuši sezonu Melngaiļa taktīs.

Bērnu vokālajam ansamblim „Varavīksne” mazāk paveicās ar jauna vadītāja meklēšanu, taču šobrīd jau atgriezusies ilgi gaidītā un bērnu iemīlētā vadītāja.

Bērnu teātris pirmo reizi piedalījās kopā ar lielajiem mūsu novada teātriem skatē, uztraukums bija jo gana liels un vēl lielāks prieks par padarīto. Šobrīd bērnu teātris kopā ar Uzvaras centra bibliotēku ir pārcēlies uz jaunām telpām un gaida sava kolektīva desmit gadu jubileju.

Uzvaras amatierteātrim pēc darbīgās vasaras jaunā sezona iesākās ar skaistu un nozīmīgu dzīves jubileju režisoram. Tika atsākta atjaunotas lugas iestudēšana jaunā sastāvā kad režisora aktīvo dzīves pavedienu pārtrauca pavisam negaidītais. Teātra aktieri turpināja iesākto lugu, aizveda un izrādīja plānotājos teātra pasākumos citur, kā arī pašu mājās, turklāt uzņēma viesus no daudzām Latvijas vietām brīvdabas izrāžu festivāla „Vezums 2019" laikā.

Arī deju grupas „DreamDance” un „Nazira” piedalījās sev ierastajos pasākumos un koncertos. Abiem kolektīviem liela rosīšanās pagāja gatavojoties novada svētkiem Bauskā, kā arī līnijdejotājus ierastais Country festivāls vienoja kopīgā solī ar citiem kolektīviem.

Vēl mēs lepojamies ar saviem fotogrāfiem „Perspektīva” komandā. Daudzas fotogrāfijas rotā KC „Kamarde” sienas ar aizvien jaunām izstādēm, t.sk. personālizstādēm. Izstādītas fotogrāfijas veikalā „Kvēle” Bauskā, mūsu un kaimiņnovadu kultūras namos un bibliotēkās.

Mēs - Kamardieši lepojamies, ka esam Uzvarai. Mēs priecājamies par paveikto un pateicamies saviem atbalstītājiem un skatītājiem. Mēs draudzīgi gaidām katru jauno dalībnieku, jo katru sezonu mēs mācamies kaut ko no jauna. Uz tikšanos!

KC "Kamarde" vadītāja Iluta Puķīte
Tālrunis: +371 27004151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Adrese: Uzvaras iela 4, Uzvara, Gailīšu pag., Bauskas nov., LV-3931

Skatīts: 3474